You are here:

Archyviniai stelažai

Archyviniai stelažai naudojami įmonėse, kuriose saugomi dideli kiekiai įvairios dokumentacijos: bibliotekos, ligoninės, savivaldybės, buhalterinės įmonės, bankai, projektavimo įmonės. Archyviniai stelažai pagaminti iš aukšto atsparumo konstrukcinio plieno. Cinkuotas detalių paviršius papildomai padengtas skaidriu organiniu gruntu, taip užtikrinamas gaminio ilgaamžiškumas ir atsparumas nepalankioms darbinėms sąlygoms bei apsaugomi archyvuojami dokumentai.
Archyviniai stelažai skirstomi į stacionarius ir mobilius.

Archyviniai stacionarūs stelažai

Archyviniai stelažai dažniausiai naudojami 320mm gylio (vienpusiai – statomi prie sienos) ir 600mm gylio (dvipusiai – statomi patalpos viduryje ir aptarnaujami iš abiejų pusių). Populiariausi aukščiai 2000mm, 2500mm ir 3000mm. Archyviniams stacionariems stelažams naudojamos universalių lentyninių stelažų sistemos.

Norite įsigyti?

Susisiekite su mumis el. paštu

Susisiekite su mumis telefonu

+370 612 48848

Mobilūs archyviniai stelažai

Mobilūs archyviniai stelažai montuojami ant specialių vežimėlių, o stelažų eilės lengvai perstumiamos rankinės pavaros pagalba. Taip eliminuojami visi praėjimai ir maksimaliai išnaudojama patalpa.

Šio tipo stelažai leidžia sutaupyti iki 70%  patalpos ploto, neprarandant galimybės prieiti prie bet kurios sandėliavimo lentynos.

Pagrindiniai mobilių archyvinių stelažų privalumai:

  • Ilgaamžiai ir atsparūs kenksmingiems aplinkos poveikiams
  • Yraypatingai saugūs, stabilūs ir patvarūs
  • Netepa ir negadina saugomų dokumentų
  • Taupo iki 70% patalpos ploto
  • Neturi aštrių briaunų
  • Platus matmenų asortimentas leidžia maksimaliai juos pritaikyti prie jūsų sandėliuojamų archyvo dokumentų.

Domina stelažai? Turite klausimų arba reikia konsultacijos? Susisiekite