You are here:

Paletiniai stelažai

Paletiniai stelažai– naudojami prekių sandėliavimui ant palečių tiek“euro“, tiek ir kitų nestandartinių padėklų. Visada lengvas priėmimas prie kiekvieno padėklo. Stelažo eilė gali būti vienguba  arba dviguba. Stelažuose sandėliuojama įvairaus dydžio ir svorio prekės. Ši sistema gali būti naudojama ir mažuose sandėliuose, ir dideliuose logistikos centruose, nes paletiniai stelažai pritaikomi kiekvienam klientui individualiai pagal sandėliuojamą produkciją ir sandėliavimo patalpas bei turimą ar planuojamą įsigyti kėlimo įrangą.

Standartinės paletinių stelažų sijos:

 • 1800mm ilgio – 2 euro paletėms
 • 2700mm ilgio – 3 euro paletėms
 • 3600mm ilgio – 4 euro paletėms

Galime suprojektuoti ir pasiūlyti nestandartinių ilgių paletinių stelažų sijas, pritaikytas konkrečiai jūsų sandėliuojamai produkcijai.

Konsoliniai Stelažai

Konsoliniai stelažai skirti sandėliuoti nestandartinių gabaritų prekes, tokias, kaip ilgi vamzdžiai, profiliai,  mediena, įvairios plokštės, automobiliai ir pan. Stovų aukštis, stelažų gylis, tarpai tarp lygių ar ilgis parenkami kiekvienam klientui individualiai, pagal sandėliuojamos produkcijos reikalavimus, bei apkrovas. Konsolinių stelažų ilgis neribojamas, tad juose galima saugiai sandėliuoti net ir pačias ilgiausias detales. Konsoliniai stelažai gali būti skirti tiek lengvoms prekėms, tiek ir labai sunkioms.

Norite įsigyti?

+370 612 48848

info@storsistem.eu

Drive-in (įvažiuojamieji stelažai)

Drive in (įvažiuojamieji stelažai) – stelažai suteikiantys galimybę sandėliuoti panašaus tipo produkciją mažame plote. Stelažų konstrukcija leidžia juos sustumti arti vienas kito, nepaliekant tarpų, kas leidžia maksimaliai išnaudoti plotą, užtikrina lengvą priėjimą prie produkcijos. Ši sandėliavimo sistema geriausiai tinka sandėliuoti vienos rūšies ir ilgo galiojimo produkcijai.

Stelažinės nešančios konstrukcijos

Stelažinės nešančios konstrukcijos – “SILO” yra ekonomiškai efektyvus sandėliavimo sprendimas, kuriame sandėliavimo stelažai yra neatsiejama pastato konstrukcija. Pastato sienos ir stogas montuojamas tiesiai ant stelažų stovų, todėl mūsų inžinieriai paskaičiuos ne tik apkrovas ant stelažų sijų, bet ir išorinių jėgų apkrovas ant pastato, tokias kaip sniegas, vėjas ir pan.

Automatazuoti stelažai

Pagal Jūsų poreikius galim pasiūlyti įvairaus lygio automatizavimo sistemas. Automatizuoti kranai sandėliavimui, kurių kėlimo aukštis iki 40 metrų, kėlimo greitis 30-50 m/min, judėjimo greitis iki 130-200m/min, kėlimo galia 1000-2000kg.  Skirti palečių, dėžių, rulonų sandėliavimui.

Konvejerinės sistemos palečių padavimui – juostinai, rolikiniai, gravitaciniai ar su pavara, gali būti su integruotomis sistemomis (svėrimo, lipdukų klijavimo, liftų ir t.t)
Palečių brūkšninių kodų skenavimas, bei sandėliavimas į pasirinktas nurodytas vietas
Sandėlių valdymo sistema (SVS).
Palečių rūšiavimo sistemos.

Standartinės paletinių stelažų sijos:

 • 1800mm ilgio – 2 euro paletėms
 • 2700mm ilgio – 3 euro paletėms
 • 3600mm ilgio – 4 euro paletėms

Galime suprojektuoti ir pasiūlyti nestandartinių ilgių paletinių stelažų sijas, pritaikytas konkrečiai jūsų sandėliuojamai produkcijai.

Gravitaciniai stelažai

Sistema skirta maksimaliai išnaudoti turimą plotą sandėliuojant greito apyvartumo vienos rūšies prekes.

Sistemos dirba „FIFO“- pirmą padėklą padėjai, pirmą nuėmei arba „LIFO“ pirmą padėklą padėjai- paskutinį nuėmei, principais.

Sistemos veikia ritinėlių arba kasečių pagrindu, sumontuoti 4% kampu.

Lengvieji gravitaciniai stelažai skirti lengvų prekių sandėliavimui bei atrinkimui.

Shuttle stelažai

Shuttle stelažai yra idealus sprendimas sandėliuojant daug skirtingų rūšių produktų.

Shuttle stelažų privalumai:

 • Maksimalus patalpos tūrio išnaudojimas;
 • Puikiai pasitvirtinęs sprendimas šaldytuvams;
 • Galimybė sandėliuoti skirtingo aukščio paletes, kiekvienam skyrelyje;
 • Radijo bangomis valdomas vežimėlis pritaikomas skirtingo pločio paletėms;
 • Galimybė reguliuoti tarpus tarp sandėliuojamu palečių;
 • Galimybė suskaičiuoti paletes tunelyje;
 • Vežimėlis tinka darbui nuo -25C iki +40C;
 • Baterijos veikimas virš 10val.;
 • Lengvas baterijos keitimas.

Domina stelažai? Turite klausimų arba reikia konsultacijos? Susisiekite