You are here:

Universalūs lentyniniai stelažai

Universalūs lentyniniai stelažai skirti lengvų ir vidutinio svorio krovinių sandėliavimui rankiniu būdu.

Mūsų siūlomi lengvieji lentyniniai stelažai pagaminti Italijoje. Tai plačiausiai naudojami ir universaliausi stelažai, kurie gali būti pritaikyti konkrečiai jūsų patalpai. Plati aukščių, gylių ir ilgių gama maksimaliai išnaudos kiekvieną jūsų patalpos centimetrą.

Šie stelažai yra universalus produktas, atitinkantis plačius lengvojo sandėliavimo reikalavimus.

Sudedamosios konstrukcijos dalys pagamintos iš aukšto atsparumo konstrukcinio plieno. Cinkuotas detalių paviršius papildomai padengtas skaidriu organiniu gruntu, taip užtikrinamas gaminio ilgaamžiškumas ir atsparumas nepalankioms darbinėms sąlygoms. Surinkimo metu nenaudojami jokie varžtai bei nereikia jokių specialių įrankių, todėl šiuos stelažus lengva sumontuoti, išardyti, prijungti papildomas lentynas ar modulius ir esant poreikiui pervežti ir pritaikyti naujai patalpai.

Tinkami panaudojimui įvairiausiose vietose:

  • Ofisai
  • Archyvai
  • Sandėliai
  • Gamybinės įmonės
  • Parduotuvės
  • Automobilių servisai
  • Ir kitos…

Universalūs lentyniniai stelažai lengvi bei atlaikantis dideles apkrovas (vienai lentynai net iki 520kg). Lentynų kitimo žingsnis tik 33mm, taip tarpus tarp lentynų maksimaliai pritaikysite savo sandėliuojamai produkcijai. Konstrukcijos pritaikytos sandėliavimui iki 5m aukščio.

Dėl savo universalios konstrukcijos lengvieji stelažai naudojami įvairios paskirties sandėliavimo ar prekybos patalpose: ofisai, archyvai, sandėliai, gamybinės įmonės, parduotuvės, automobilių servisai ir t.t.

Stelažai rūbams

Stelažai skirtų rūbams kabinti gali būti komplektuojami su papildomomis lentynomis (plastikinėmis, metalinėmis ar medinėmis). Šie stelažai gali būti tiek vienpusiai, statomi prie sienos ir aptarnaujami iš vienos pusės, tiek ir dvipusiai – aptarnaujami iš abiejų pusių. Matmenys aukštis, ilgis, gylis) gali būti labai įvairūs, todėl parenkami kiekvienam klientui individualiai, pagal sandėliuojamus drabužius. Taip pat galime pasiūlyti ir automatines rūbų sandėliavimo sistemas.

Norite įsigyti?

Susisiekite su mumis el. paštu

Susisiekite su mumis telefonu

+370 612 48848

Domina stelažai? Turite klausimų arba reikia konsultacijos? Susisiekite