You are here:

Universalūs stelažai buičiai

Mūsų siūlomi lengvieji universalūs lentyniniai stelažai pagaminti Italijoje.Tai plačiausiai naudojami ir universaliausi stelažai, kurie gali būti pritaikyti konkrečiai jūsų patalpai. Plati aukščių, gylių ir ilgių gama maksimaliai išnaudos kiekvieną jūsų garažo, sandėliuko ar kitos patalpos centimetrą.

Šie stelažai yra universalus produktas, atitinkantis plačius lengvojo sandėliavimo reikalavimus. Sudedamosios konstrukcijos dalys pagamintos iš aukšto atsparumo konstrukcinio plieno. Cinkuotas detalių paviršius užtikrina gaminio ilgaamžiškumą ir atsparumą nepalankioms darbinėms sąlygoms. Surinkimo metu nenaudojami jokie varžtai.

Universalus stelažas sandėliavimui lentynose. Lentynų skaičių galite nusimatyti pagal savo poreikį, o kiekviena jų atlaikys nuo 150kg iki 650kg, priklausomai kokią apkrovos normą yra poreikis atlaikyti.

Norite įsigyti?

+370 612 48848

info@storsistem.eu

Stelažai daiktų sandėliavimui:

Stelažai padangų sandėliavimui:

Visi stelažai jungiasi į eilę (prie bazinio komplekto jungiamas papildomas komplektas), todėl smarkiai sumažėja visos stelažų eilės kaina. Galimybė jungti kampu, specialiomis kampinėmis jungtimis. Taip maksimaliai išnaudojamas kampas.

Papildomai galime pasiūlyti įvairių priedų: padangų sandėliavimui, rūbų kabinimui, stalčiai, įvairūs skirtukai ir kiti priedai.

Universalūs lentyniai stelažai buičiai, tai puikus pasirinkimas jūsų sandėliukui, garažui, rūsiui ar kitai sandėliavimo vietai.

Ekonominė bevaržėte sistema

Šie ekonominiai stelažai statosi kaip atskiri stelažai, surenkami be varžtų, karkasas cinkuotas, uždengimas medžio plokštė.

 

Galimi parametrai:

  • Aukščiai nuo 1750mm iki 2500mm.
  • Gyliai nuo 400mm iki 600mm.
  • Ilgiai nuo 900mm iki 1200mm.
  • Lentynos apkrova 200kg.

Norite įsigyti?

Susisiekite su mumis el. paštu

Susisiekite su mumis telefonu

+370 612 48848