Pasitikėkite mūsų patirtimi ir žiniomis stelažų srityje. Pateikiame aukštos kokybės stelažus, tokius kaip universalūs lentyniniai, paletiniai, archyviniai ir daugiaaukščiai stelažai, prekybinės lentynos, persirengimo spintelės ir šaldymo kambariai. Su mumis Jūs rasite tinkamą sprendimą savo sandėliavimo poreikiams. Susipažinkite su mūsų atliktų darbų pavyzdžiais ir įsitikinkite, kad esame Jūsų patikimas partneris stelažų srities projektuose.

Archyviniai stacionarūs stelažai

Dar vieni klientai patenkinti galutiniu rezultatu!
Mūsų parduoti ir sumontuoti archyviniai stacionarūs stelažai Italijoje yra 4 metrų aukščio ir net 3,2 metrų ilgio!

Jeigu Jus taip pat domina archyviniai stelažai ar stelažų montavimo paslauga kreipkitės el. paštu: info@storsistem.net arba tel. +37061248848

Sandėliavimo stelažų projektas Vengrijoje!

Būtent šiame sandėlyje montuojami GRAVITACINIAI STELAŽAI, kurių aukštis siekia iki 14 metrų!
Šių stelažų sistema leidžia maksimaliai išnaudoti turimą plotą sandėliuojant greito apyvartumo vienos rūšies prekes.
Kad geriau įsivaizduotumėte sandėlio dydį:
▪Visas sandėlys yra padalintas į 18 atskirų zonų;
▪Prekių priėmimui ir ištrovimui yra skirti 137 vartai su rampomis;
▪Sandėlyje tilps net apie 43 tūkst. palečių!

Intercars Latvia

Latvijoje sumontuoti daugiaaukščiai lentyniniai stelažai 350 kv.m. 7m aukščio su grindimis ir laiptais. Iš viso sutalpinta 3743 lentynos. Puikus sprendimas tiems, kas turi aukštas patalpas ir daug smulkių prekių.

Kaya

Panaudojant tik universalius lentyninius stelažus suprojektuota ir sumontuota drabužių parduotuvė Vilniuje. Stelažai dažyti milteliniu būdu juoda spalva, vietoje metalinių lentynų panaudotas tamsintas stiklas. Prekystalis suprojektuotas iš lentyninių stelažų, o išorinei apdailai naudotas baltas ir juodas stiklas. Persirengimo kabina – iš paletinių stelažų. Įtempiamose juodose lubose įkomponuoti dideli  balti šviestuvai. Klientas džiaugiasi originaliausia ir vienentele Lietuvoje tokio tipo parduotuve.

Sandėliavimo stelažai

Patogu pirkti – naujas 2-jų aukštų sandėlis, puikus sprendimas neturint didelio sandėlio ploto.

Adampolis

Adampolis – naujame Vilniaus serviso sandėlyje sumontuoti 3-jų aukštų stelažai, mezanino aikštelės, kas leido maksimaliai išnaudoti sandėlio aukštį .

Mobilūs archyviniai stelažai ligoninėje

Sumontavus 26-ias eiles mobilių archyvinių stelažų, maksimaliai išnaudota patalpa, kurioje palikus tik du praėjimus tilpo 880 dvipusių lentynų. Taip klientas ne tik susidėjo visą archyvą iš 5-ių skirtingų patalpų, bet ir pasiliko pusė laisvų lentynų 10-čiai metų ateities archyvavimui.

Sandėliavimo stelažai

Vilniaus rajone viename sandėlyje sumontuoti paletiniai, konsoliniai stelažai, persirengimo spintelės darbuotojams, stelažai padangoms, archyviniai stelažai, darbastaliai iš stelažų bazės bei suvirinimui skirtas darbastalas, kurio pagrindas taip pat lengvieji stelažai.