Kaya

Panaudojant tik universalius lentyninius stelažus suprojektuota ir sumontuota drabužių parduotuvė Vilniuje. Stelažai dažyti milteliniu būdu juoda spalva, vietoje metalinių lentynų panaudotas tamsintas stiklas. Prekystalis suprojektuotas iš lentyninių stelažų, o išorinei apdailai naudotas baltas ir juodas stiklas. Persirengimo kabina – iš paletinių stelažų. Įtempiamose juodose lubose įkomponuoti dideli  balti šviestuvai. Klientas džiaugiasi originaliausia ir vienentele Lietuvoje tokio tipo parduotuve.

Intercars Latvia

Latvijoje sumontuoti daugiaaukščiai lentyniniai stelažai 350 kv.m. 7m aukščio su grindimis ir laiptais. Iš viso sutalpinta 3743 lentynos. Puikus sprendimas tiems, kas turi aukštas patalpas ir daug smulkių prekių.

Adampolis

Adampolis – naujame Vilniaus serviso sandėlyje sumontuoti 3-jų aukštų stelažai, mezanino aikštelės, kas leido maksimaliai išnaudoti sandėlio aukštį .

Sandėlis

Patogu pirkti – naujas 2-jų aukštų sandėlis, puikus sprendimas neturint didelio sandėlio ploto.

Sandėlis

Vilniaus rajone viename sandėlyje sumontuoti paletiniai, konsoliniai stelažai, persirengimo spintelės darbuotojams, stelažai padangoms, archyviniai stelažai, darbastaliai iš stelažų bazės bei suvirinimui skirtas darbastalas, kurio pagrindas taip pat lengvieji stelažai.

Mobilūs archyviniai stelažai ligoninėje

Sumontavus 26-ias eiles mobilių archyvinių stelažų, maksimaliai išnaudota patalpa, kurioje palikus tik du praėjimus tilpo 880 dvipusių lentynų. Taip klientas ne tik susidėjo visą archyvą iš 5-ių skirtingų patalpų, bet ir pasiliko pusė laisvų lentynų 10-čiai metų ateities archyvavimui.