You are here:

Daugiaaukščiai stelažai

Daugiaaukščiai stelažai leidžia maksimaliai išnaudoti sandėlio aukštį. Jie yra skirstomi į dvi rūšis: platformos (ang. Mezzanine) ir daugiaaukščiai lentyniniai stelažai.

Platformos (mezzanine) stelažai

Platformos – surenkamos iš specialių metalinių konstrukcijų su perdangomis ant kurių galima įrengtį ofiso, gamybines, sandėliavimo ar kitos paskirties patalpas. Ši sistema taip pat gali  būti naudojama kaip kelių aukštų perdengimo Sistema ar kombinuota su stelažais per kelis aukštus. Platūs tarpai tarp laikančiųjų kolonų leidžia laisvai dirbti su krautuvais ar kita technika. Platformų sistemos tarpusavyje jungiamos laiptais, liftais ar keltuvais. Norint platformos sistemą išplėsti ar pakeisti, nereikia keisti pačios konstrukcijos.

Daugiaaukščiai lentyniniai stelažai

Daugiaaukščiai lentyniniai stelažai  skirti sandėliuoti lengvas prekes, kurios į lentynas kraunamos rankiniu būdu. Daugiaaukščiai lentyniniai stelažai įrengiami dviejų ar daugiau aukštų naudojant lengvųjų stelažų rėmus prie kurių tvirtinamos tiek pačios lentynos, tiek perdengimai bei laiptai. Tai labai unikali ir lanksti sistema, kurią galima įrengti visų tipų patalpose. Maksimalus galimas aukštis net iki 8 metrų.

Domina stelažai? Turite klausimų arba reikia konsultacijos? Susisiekite